Hakkımızda

PLUS Kimya, Türkiye’de Kağıt ürünleri , kimyasal hammaddeler , Tarım ve gıda ürünleri satışı ve Yurtdışında Klor Parafin , Kostik Soda ( Caustic Soda ) ve kokopit üretimi hizmeti vermektedir. Ürünlerimiz uluslararası standartlarda olup, analiz sonuçlarıyla kalitesini belgelemektedir. Firmamız, satışını ve üretimini yaptığı ürünleri, başta Türkiye olmak üzere avrupanın çeşitli ülkelerinde tedariğini sağlamaktadır.  Yerel bir firma olarak başladığımız yolculuğumuza bugün, Türkiye, Avrupa ve Ortadoğu ülkelerindeki müşterilerimize düzenli ihracatı olan ve bulunduğu bölgelerin uluslararası oyuncularından biri olmayı hedeflemekteyiz. Çözüm odaklı hizmeti prensip edinmiş olan firmamız, problem oluşturucu değil, problem çözümcü yaklaşımı ve tecrübeli ekibi ile müşterilerine farklı alternatifler ve yeni fikirler sunmaktadır.

VİZYONUMUZ

En çok yatırım yaptığımız Ar-Ge çalışmalarımız ile farklı sektörler için birinci sınıf hammadde üretmek, ürünlerimizi kullanan firmaların ihtiyaçları doğrultusunda, global piyasalardaki fırsatlardan en iyi şekilde yararlanmalarını sağlamak.

MİSYONUMUZ

Müşterilerimizin hizmetine sunmuş olduğu ürünlerde her zaman kalite ve sürekliliği ön planda tutan firmamız, teknolojik gelişmelere ve yeniliklere sürekli bağlı kalarak zirvedeki yerini sağlamlaştırmak, Müşterilerimizin gereksinimlerinden ötesine geçecek şekilde, bilgimizi ve ürün çeşitliliğimizi artırmak.

Stratejimiz

Üretimini yaptığımız ürünlerin satışı ile Ülkemizde liderliğimizi korumak, uluslararası arenada pro-aktif rolümüze devam etmek,
Müşterilerimizin memnuniyetini ve Pazardaki etkinliğimizi arttırmak, İş ortaklarımızı eşitlendirerek, müşterilerimize alternatif rekabetçi ürünler sunmak, Sağlıklı ve sürdürülebilir büyümeyi sağlayarak, çalışma sermayemizi güçlendirmek, Kimyasal tedariğinde hedefimiz müşterilerimizin ihtiyaçlarını en iyi şekilde karşılamaktır.